Síla inspirovaná přírodou.
Na vaši krásu.

NICELIS® je unikátní doplněk stravy vyrobený v ČR, který se svým složením stará o všechny hlavní aspekty vaší krásy - o vaše vlasy, nehty i pleť.

NICELIS® je nad rámec všech legislativních požadavků také certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.

NICELIS®

Vyrábíme
v Česku

Doručíme
zdarma

Jsme
tu pro vás

Záruka vrácení peněz

Nicelis má zdravé kořínky.
Co se skrývá v jeho složení?

Vitaminy od A po H – jste připravená na vitamínovou jízdu?
V NICELISU není ani jedna složka náhodou. 

Vitamin A

Vitamin A

Vitamin A

Machr na udržování krásy vaší pokožky a podílí se na tvorbě nových buněk. Zlepšuje stav vaší kůže, vlasů i nehtů. To abyste mohla každý den směle zářit.

Skupina vitaminů B

Skupina vitaminů B

Skupina vitaminů B

Přímo perfektní pro růst vlasů. Přispívá totiž k tvorbě červených krvinek, které přenášejí kyslík a potřebné živiny do pokožky hlavy a vlasových folikulů. 

Céčko

Céčko

Céčko

Vitamin C je skvělý parťák pro tvorbu kolagenu, který jistojistě ocení hlavně vaše pokožka. Dál pomůže se vstřebáváním železa a s radostí přispívá k ochraně buněk.

Vitamin D

Vitamin D

Vitamin D

Dobrák s velkým D. Pomůže totiž ke zpevnění vašich krásných vlasů, a tak zabrání předčasnému vypadávání. Dřív než stihne spadnout opona, vaše vlasy budou husté, pevné a zářivé.

Vitamin H

Vitamin H

Vitamin H

Dalším superHrdinou je vitamin H, tzv. biotin. Někteří ho přezdívají vitaminem krásy a tohle pojmenování si opravdu zaslouží. V těle se podílí na celé řadě důležitých funkcí. A kromě toho i na růstu a udržení zdravé kvality vlasů a nehtů.

Minerální látky

Dál tu máme železo, které je nutné pro správné prokrvení pokožky. Kromě toho, že je důležitým minerálem pro spoustu tělesných funkcí, podporuje i růst vlasů. Zinek to zase zachraňuje tím, že s přehledem omezuje vypadávání vlasů. Měď přispívá tomu, aby vaše pokožka zůstala krásná. Selen zas udržuje kvalitní stav vlasů a nehtů pěkně pod dohledem.

Extrakty a další látky

Všechny ostatní extrakty, aminokyseliny, antioxidanty a proteiny zde taky odehrávají parádní symfonii.  Čestné místo zde má Astaxanthin – tak silný antioxidant, že by si hravě poradil v souboji i s Pepkem námořníkem. Je totiž dokonce 20 000x silnější než starý dobrý vitamin C. Extrakt z plodu palmy trpasličí zde taky nemá zrovna malý význam. Podporuje totiž růst vlasů. A extrakt z kopřivy dvoudomé? Tak ten je perfektním zdrojem křemíku, který má co dočinění se správnou kvalitou vlasů i nehtů. Korunu tomu dodává extrakt z černého pepře, který zlepšuje vstřebávání všech látek v tomto vymazleném doplňku stravy.

Přesné složení

Hydrolyzovaný kolagen 300 mg
Mořský kolagen 300 mg
L-Tyrosin 200 mg
L-Cystein 150 mg
MSM 150 mg
Extrakt z Kopřivy dvoudomé 150 mg
Extrakt z Prosa setého 100 mg
L-Methionin 100 mg
Vitamin C 100 mg
Extrakt ze Saw palmetto 100 mg
Niacin 50 mg
Extrakt z bambusu 50 mg
Kyselina pantothenová 30 mg
Železo 25 mg
Zinek 14 mg
Extrakt z Černého pepře 4 mg
Astaxanthin 2,4 mg
Vitamin B6 2 mg
Měď 1 mg
Vitamin A 800 µg
Biotin 500 µg
Vitamin B12 500 µg
Selen 55 µg
Vitamin D3 25 µg

Obsah v denní dávce. Denní dávka jsou dvě tablety.

Detailní informace

Složení — Hydrolyzovaný kolagen (vepřový), Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 3600 Da (rybí), L-Tyrosin, L-Cystein hydrochlorid-monohydrát, Methyl-sulfonyl methan, Urtica dioica-extrakt z rostliny – 1 % kyseliny křemičité, Panicum miliaceum-extrakt 10:1 z rostliny, L-Methionin, Vitamin C (kyselina L-askorbová), Serenoa repens-extrakt 4:1 z plodu, Niacin (Nikotinamid), Bambusa vulgaris-extrakt z rostliny-70 % křemíku, Kyselina pantothenová (Pantothenát vápenatý), Fumaran železnatý, Citran zinečnatý-dihydrát, Piper nigrum – extrakt 25:1 z plodu, Astaxanthin 3%, Vitamin B6 (Pyridoxin-hydrochlorid). Glukonan měďnatý, Vitamin A (Retinol-acetát), Biotin, Vitamin B12 (Kobalamin), Seleničitan sodný, Vitamin D3 (Cholekalciferol), plnidlo: Mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: Stearan hořečnatý

Doporučené dávkování — Dvě tablety denně během nebo po jídle zapít vodou či jiným vhodným nápojem.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost balení — 75 g, jedna tableta = 1250 mg

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C a mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Clicks tracking: