Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým NICELIS opravdu pomohl.

96 % zákaznic uvedlo,
že jsou s přípravkem
NICELIS® spokojené
4,7 z 5

průměrné hodnocení
od 598 zákaznic

i
420x
i
115x
i
48x
i
10x
i
5x

* data z června 2024

"Můj jeden z “must have” produktů pro zdravé vlasy, nehty a pleť. Užívám už 4 měsíce a můžu jen doporučit."

Natálie Odleváková
@natalieodlevakova

Irena, 59 let
15. 05. 2023
Tablety beru už pár měsíců a jsem velice spokojená. Vlasy mi už nepadají a nehty mám pevnější. Doporučuji velice.
Irena, 59 let
13. 02. 2023
„Jsem velice spokojená.“
Tabletky beru první měsíc a jsem s nimi velice spokojená, vlasy mi už přestaly padat. Padají už normálně jako každému člověku. Tabletky chci brát dále.
Klára, 30 let
29. 06. 2022
„Změna po 2 týdnech.“
Testovala jsem vitamíny NICELIS, za dobu testování jsem žádnou změnu vlasů nepocítila, za to na nehtech jsem to viděla už po 2 týdnech, jsou pevnější, nelámou se a rostou rychleji. Moc se mi líbí velká i malá krabička. Jedinou nevýhodou pro mě je velká tableta, blbě se mi polyká.
Veronika
29. 06. 2022
„Vidím opravdové výsledky.“
Tablety NICELIS určitě doporučuji, mají kvalitní složení a po pravidelném užívání vidím opravdové výsledky.
Gabriela, 33 let
29. 06. 2022
„Velice kvalitní výrobek.“
Velice kvalitní výrobek, který obsahuje vše co potřebuji ke krásným vlasům, nehtům a pleti.
Eliška
29. 06. 2022
„Výsledky během prvního měsíce.“
Podporuje růst nehtů, zpevňuje vlasy, vysledky už během prvního měsíce.
Kristýna, 31 let
28. 11. 2022
„Zlepšení po měsíci užívání.“
Již po měsíci užívání vidím velké zlepšení v kvalitě pleti a mám pocit, že méně vypadávají vlasy, než před užíváním produktu NICELIS.
Katka
25. 04. 2023
„Vypadává méně vlasů a netřepí se tolik konečky.“
Po dvou měsících užívání vidím výsledky, nehty jsou pevnější a méně se lámou. Mám pocit, že mi vypadává méně vlasů a netřepí se tolik konečky. Také se mi hodně zlepšila kvalita pleti. Zaujalo mě pěkné balení přípravku.
Jana, 31 let
28. 11. 2022
„Nicelis beru pravidelně a jsem moc spokojená.“
Beru pravidelně a jsem moc spokojená. Poté, co jsem si provedla průzkum složení u všech známějších doplňků stravy na vlasy a nehty, NICELIS byl jasná volba. Po třech týdnech užívání výrazné zlepšení nehtů. Po měsíci se začaly zlepšovat i vlasy. Překvapilo mě, že je rozdíl nejen ve vypadávání, ale přestávají se třepit i konečky, což je super.
Hana
29. 06. 2022
„Balení vhodné jako dárek.“
Během prvního týdne užívání NICELIS jsem si udělala malý rituál. Po snídani jsem zapíjela tablety. Velké plus vidím v tom, že jdou jednoduše rozpůlit, někomu se mohou zdát velké a dělat problém při polykání. Velmi mě zaujalo balení. Je to vhodné i jako dárek.
Yveta, 62 let
28. 11. 2022
„Jsem spokojená.“
Super přípravek. Už mám zase objednaný, jsem spokojená. Platba převodem mi vyhovuje.
Lucie 28. 11. 2022
„Působí na pleť, vlasy i nehty.“
Tablety účinkují při pravidelném a dlouhodobém užívání a dávkování. Působí na pleť, vlasy i nehty a jako bonus i klouby. Složení je přírodní, vitamíny, minerální látky, bylinné aj. navzájem působící látky. Originální balení a obal. Dávkování 2 tablety 1xdenně. Mě však činilo problém je spolknout, jsou tvrdé a velké i po zapití po jedné jsem měla diskomfort při užívání. Ale i přesto doporučuji vyzkoušet.
Tereza
28. 11. 2022
„Vlasy se méně lámou.“
Nicelis mne zaujal nejen nádherným dárkovým balením, ale i účinkem. Vlasy se mi méně lámou a třepí. Nehty jsem měla také pevnější. Mohu jedině doporučit!
Kateřina
28. 11. 2022
„Větší tablety ale po 14 dnech zlepšení.“
Tablety mě nadchly množstvím vitamínů a minerálů, jediný nedostatek je velikost tablet, hůře se polykají, ale na výsledný efekt to vliv nemá. Už po 14 dnech vidím zlepšení v oblasti nehtů, které jsou pevnější.
Petra
28. 11. 2022
„Pozoruji zlepšení vlasů i nehtů.“
Při pravidelném užívání pozoruji zlepšení kvality vlasů. Méně se lámou, jsou lesklejši a poddajnější. Pozitivní vliv má i na nehty, tolik se netřepí a zdá se mi, že i rychleji rostou.
Hana 28. 11. 2022
„Balení naprosto miluji, vhodné jako dárek.“
Tabletky se hůře polykají, ale není to nic zásadního, stačí zapít vodou. Balení naprosto miluji, je to něco pro ženy, které se chtějí hýčkat. Doporučila bych jako dárek. Cena je vyšší, uvítala bych zvýhodněné balení. Efekt jsem nepocítila na vlasech, ale jen na nehtech, užívala jsem pouze měsíc. Celkově jsem spíše spokojená.
Hana 28. 11. 2022
„Podporuje růst vlasů a nehtů.“
NICELIS je kvalitní výrobek, obsahující důležitých 23 aktivních látek. Podporuje růst vlasů, nehtů a vyživuje pokožku hlavně díky kolagenu. Určitě budu pokračovat v užívání. Jediné co bych vytkla je velikost prášků.
Lenka 28. 11. 2022
„Po dvou týdnech jsem zaznamenala rozdíl.“
Tabletky NICELIS mi přijdou super hlavně v tom, kolik obsahují vitamínů v jedné tabletce. Asi po dvou týdnech jsem zaznamenala více podrostů a hlavně se mi zlepšila kůže a pleť. Možná to bude kombinací sluníčka a NICELIS kapslí, ale hlavně že to pomáhá. Těším se, jaké budou výsledky za několik měsíců. Určitě budu pokračovat v užívání. Jediné co bych vytkla je velikost prášků. Člověk si sice zvykne, ale nikdy se na to netěším.
Irena, 59 let
14. 03. 2023
„Po měsíci vlasy přestaly nadměrně vypadávat.“
Tabletky beru první měsíc jsem s nimi velice spokojena, vlasy mi už přestaly padat. Padají už normálně jako každému člověku. Tabletky chci brát dále.

Máte už NICELIS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.

Prosíme o přiložení vaší fotografie s produktem NICELIS® (velká, nebo malá krabička produktu) o velikosti maximálně 5MB. Děkujeme.

Sečtěte a zaokrouhlete (13.4 + 26.5) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Objednejte si svou každodenní
dávku sebevědomí a krásy

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doručení zdarma po celé ČR
649 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc

Výhodné měsíční předplatné
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
649 Kč 569 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 80 Kč

Otázky a odpovědi

Co je NICELIS®? +

NICELIS® je přírodní doplněk stravy, který je vyráběný a certifikovaný v České republice. Díky svému složení zajišťuje zdravé vlasy, nehty a pleť. Podporuje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a přispívá k celkovému zdraví vašich vlasů, nehtů a pokožky.


Jak často a kdy by se měl NICELIS® užívat? +

Pro co nejlepší výsledky užívejte NICELIS® dvakrát denně, vždy jednu tabletu ráno a druhou večer, nejlépe během jídla, nebo 15 minut po jídle. Je možné užívat i obě tablety produktu NICELIS® ráno.

Opravdu to funguje? +

I když jsou účinky každého doplňku stravy individuální, dáme ruku do ohně za to, že NICELIS® opravdu funguje. Svým složením patří mezi nejlepší produkty v Česku a při vývoji jsme nezapomněli na žádnou účinnou látku, která má osvědčené účinky na zdravé vlasy, nehty a pleť. Náš produkt navíc obsahuje i Astaxanthin, což je jeden z nejsilnějších antioxidantů na trhu.

Kdy uvidím první výsledky? +

Jako u každého doplňku stravy je potřeba dlouhodobé užívání pro opravdu viditelné výsledky. Nicméně dle našich zkušeností je možné vidět zlepšení již po prvních 50-60 dnech užívání produktu NICELIS®.

Je možné užívání kapslí dlouhodobě, nebo si musím dát pauzu? +

Ano! NICELIS® je přírodní doplněk stravy bez vedlejších účinků, je tedy možné jej užívat dlouhodobě bez nutnosti pauzy.

Co se stane, když přestanu NICELIS® užívat? +

Po skončení užívání se nedostaví žádné vedlejší účinky. Samozřejmě po delším neužívání se může kvalita vlasů vrátit do doby před užíváním produktu NICELIS®.

Mohlo by vás zajímat...

Víte, co vlasy potřebují? Podpořte jejich výživu zevnitř

26. 4. 2023
Když se řekne „vlasová péče“, jistě si jako první vybavíte šampón, kondicionér, masku na vlasy a další kosmetické produkty. Ta správná vlasová péče ale nepůsobí zvenku, nýbrž zevnitř. Co vaše vlasy k tomu, aby byly zdravé a krásné, opravu potřebují? Odpověď najdete v dnešním článku.

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru