Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým NICELIS® opravdu pomohl.

NICELIS®
96  %
zákaznic uvedlo,
že jsou s přípravkem
NICELIS® spokojené
4,6 z 5
průměrné hodnocení
od 598 zákaznic
5
420x
4
115x
3
48x
2
10x
1
5x
* data z června 2022

„Zlepšení po měsíci užívání.“

5

Již po měsíci uživání vidím velké zlepšení v kvalitě pleti a mám pocit, že méně vypadávají vlasy, než před uživáním produktu NICELIS

Kristýna , 31 let

„Větší tablety ale po 14 dnech zlepšení“

5

Tablety mě nadchly množstvím vitamínů a minerálů, jediný nedostatek je velikost tablet, hůře se polykají, ale na výsledný efekt to vliv nemá. Už po 14 dnech vidím zlepšení v oblasti nehtů, které jsou pevnější.

Kateřina

„Podporuje růst vlasů a nehtů“

5

NICELIS je kvalitní výrobek, obsahující důležitých 23 aktivních látek. Podporuje růst vlasů, nehtů a vyživuje pokožku hlavně díky kolagenu. Určitě budu pokračovat v užívání. Jediné co bych vytkla je velikost prášků.

Hana

„Vlasy se méně lámou.“

5

Nicelis mne zaujal nejen nádherným darkovym zabalením, ale i účinkem. Vlasy se mi méně lamaly a trepily. Nehty jsem měla také pevnější. Mohu jedine doporučit!

Tereza

„Jsem velmi spokojená.“

5

S tabletkami jsem velmi spokojená. Podporují růst vlasů, nehty se netřepí a pleť je vyhlazenější. To vše zejména díky kolagenu, který je velmi důležitou složkou. Tabletky moc ráda a vřele doporučuji všem ženám.

Mili

„Vlasy méně vypadávají a jsou zdravější.“

5

Doplněk stravy NICELIS obsahuje spoustu minerálů, proteinů, vitamínů, díky kterým se nehty méně třepí, vlasy méně vypadávají a jsou zdravější. Tablety se dají rozpůlit, což velice oceňuji. Balení je krásné, obsahuje 60 tablet, je možné využít jako dárek.

Markéta

„Velice kvalitní výrobek.“

5

Velice kvalitní výrobek, který obsahuje vše co potřebuji ke krásným vlasům nehtum a pleti

Gabriela

„Balení vhodné jako dárek“

4

Behem prvniho tydne uzivani NICELIS jsem si udelala maly ritual. Po snidani jsem zapijela tablety. Velike plus vidim v tom, ze jdou jednoduse rozpulit, nekomu se mohou zdat velke a delat problem pri polykani. Velmi me zaujalo baleni. Je to vhodne i jako darek.

Hana

„Kvalitní složení a luxusní balení“

5
Produkt rozhodně zaujme kvalitním složením i luxusním balením. Uvnitř se nachází 60 tablet na měsíční užívání. Tablety se dobře polykají. Cena je vyšší, při dlouhodobém užívání bych ocenila i ekonomičtější variantu.
 
Kateřina M.

„Přestaly se lámat nehty a vlasy tolik nevypadávají.“

5

Byla jsem mile překvapena, docela rychlým nárustem opravy mých problémů - najednou se mi přestaly konečky nehtů lámat, vlasy též již tolik nevypavádají. Zatím jsem spokojená, doporučuji.

Helena

„Po dvou týdnech jsem zaznamenala rozdíl.“

5

Tabletky NICELIS mi příjdou super hlavně v tom, kolik obsahují vitamínů v jedné tabletce. Asi po dvou týdnech jsem zaznamenala více podrostů a hlavně se mi zlepšila kůže a pleť. Možná to bude kombinací sluníčka a NICELIS kapslí, ale hlavně že to pomahá. Těším se, jaké budou výsledky za několik měsíců. Určitě budu pokračovat v užívání. Jediné co bych vytkla je velikost prášků. Člověk si sice zvykne, ale nikdy se na to netěším.

Lenka

Máte už NICELIS®?
Napište nám, jak se vám osvědčil.

Napsat recenzi
Clicks tracking: