Žehlíte, barvíte, lakujete

Super, váš účes to jistě vydrží! Pár měsíců, možná i let. Dokud ty namáhané vlasy nezačnou slábnout a řídnout.

A když přidáte stres, přivedete na svět nový život, ocitnete se v období menopauzy nebo prostě jen neholdujete tomu nejzdravějšímu životnímu stylu? Voilà - problém je na světě. Kvalita vašich vlasů se horší každým dnem. A s tím i to, s jakou láskou se pozorujete v zrcadle. 

23 aktivních látek

S NICELISEM se ponoříte do hloubky svého zdraví a začnete to řešit „zevnitř“. Jeho složení jsme totiž učesali pomocí 23 aktivních látek tak, aby:

  • zlepšoval kvalitu vlasů
  • vyživoval a napomáhal ke stimulaci zcela nových vlasů
  • zabránil jejich ubývání
  • přispíval k celkovému zdraví vašich vlasů, nehtů a pokožky

Pouze žádoucí účinky

Ano, čtete správně – žádoucí. S přírodním doplňkem stravy Nicelis se totiž žádných nežádoucích vedlejších účinků nedočkáte. NICELIS vám dodá pravidelnou porci vitaminů, minerálních látek, extraktů, aminokyselin a proteinů v každé kapsli. Díky tomu budou zářit nejen vaše vlasy, ale i nehty a pleť. 

Zahoďte své obavy s akné a lámavými nehty. Zahoďte všechny umělé “pomocníky”. Dopřejte si přirozenou krásu a zdraví. Jasné výsledky uvidíte už po 3 měsících a při užívání 2 tablet NICELISU denně.

Nicelis má zdravé kořínky. Co se skrývá v jeho složení?

Vitaminy od A po H – jste připravená na vitaminovou jízdu? V NICELISU není ani jedna složka náhodou. 

Vitamin A

Vitamin A

Vitamin A

Machr na udržování krásy vaší pokožky a podílí se na tvorbě nových buněk. Zlepšuje stav vaší kůže, vlasů i nehtů. To abyste mohla každý den směle zářit.

Skupina vitaminů B

Skupina vitaminů B

Skupina vitaminů B

Přímo perfektní pro růst vlasů. Přispívá totiž k tvorbě červených krvinek, které přenášejí kyslík a potřebné živiny do pokožky hlavy a vlasových folikulů. 

Céčko

Céčko

Céčko

Vitamin C je skvělý parťák pro tvorbu kolagenu, který jistojistě ocení hlavně vaše pokožka. Dál pomůže se vstřebáváním železa a s radostí přispívá k ochraně buněk.

Vitamin D

Vitamin D

Vitamin D

Dobrák s velkým D. Pomůže totiž ke zpevnění vašich krásných vlasů, a tak zabrání předčasnému vypadávání. Nehledě na to, že hraje velkou roli ve hře s názvem Tvorba nových vlasových folikulů. Dřív než stihne spadnout opona, vaše vlasy budou opět husté, pevné a zářivé.

Vitamin H

Vitamin H

Vitamin H

Dalším superHrdinou je vitamin H, tzv. biotin. Někteří ho přezdívají vitaminem krásy a tohle pojmenování si opravdu zaslouží. V těle se podílí na celé řadě důležitých funkcí. A kromě toho i na růstu a udržení zdravé kvality vlasů a nehtů.

Minerální látky

Dál tu máme železo, které je nutné pro správné prokrvení pokožky. Kromě toho, že je důležitým minerálem pro spoustu tělesných funkcí, podporuje i růst vlasů. Zinek to zase zachraňuje tím, že s přehledem omezuje vypadávání vlasů. Měď přispívá tomu, aby vaše pokožka zůstala krásná. Selen zas udržuje kvalitní stav vlasů a nehtů pěkně pod dohledem.

Extrakty a další látky

Všechny ostatní extrakty, aminokyseliny, antioxidanty a proteiny zde taky odehrávají parádní symfonii.  Čestné místo zde má Astaxanthin – tak silný antioxidant, že by si hravě poradil v souboji i s Pepkem námořníkem. Je totiž dokonce 20 000x silnější než starý dobrý vitamin C. Extrakt z plodu palmy trpasličí zde taky nemá zrovna malý význam. Podporuje totiž růst vlasů. A extrakt z kopřivy dvoudomé? Tak ten je perfektním zdrojem křemíku, který má co dočinění se správnou kvalitou vlasů i nehtů. Korunu tomu dodává extrakt z černého pepře, který zlepšuje vstřebávání všech látek v tomto vymazleném doplňku stravy.

Přesné složení
Hydrolyzovaný kolagen 300 mg
Mořský kolagen 300 mg
L-Tyrosin 200 mg
MSM 150 mg
extrakt z Kopřivy dvoudomé 150 mg
extrakt z Prosa setého 100 mg
L-Methionin 100 mg
Vitamin C 100 mg
extrakt ze Saw palmetto 100 mg
Niacin 50 mg
extrakt z bambusu 50 mg
Kyselina pantothenová 30 mg
Železo 25 mg
Zinek 14 mg
extrakt z Černého pepře 4 mg
Astaxanthin 2,4 mg
Vitamin B6 2 mg
Měď 1 mg
Vitamin A 800 µg
Biotin 500 µg
Vitamin B12 500 µg
Selen 55 µg
Vitamin D3 25 µg

Obsah v denní dávce. Denní dávka jsou dvě tablety.

388x hodnocení
5

Ohlasy zákaznic

95  %
zákaznic uvedlo,
že jsou s přípravkem
NICELIS spokojené
4,6 z 5
průměrné hodnocení
od 528 zákaznic
5
388x
4
95x
3
33x
2
8x
1
4x
* data z května 2022
Clicks tracking: